Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:10:00-15:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
  • Головна

Пересувні робочі станції «Паспортного сервісу» на Міжнародній туристичній виставці UITT-2019 Україна – Подорожі та Туризм

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Ювілейну 25-у Міжнародну туристичну виставку «Україна – подорожі та туризм» вчора урочисто відкрили в Києві. У виставці вперше взяло учать державне підприємство «Документ», котре представило там пересувні робочі станції для оформлення закордонних паспортів.
Виставка «Україна – Подорожі та Туризм» – традиційний щорічний майданчик міжнародних та вітчизняних туристичних організацій, готелів, перевізників та профільних медіа.
Відвідувачі можуть ознайомитися з експозиціями 22 країн і 300 компаній. На виставці широко представлено й український туристичний бізнес, що розвиває найактуальніші маршрути для внутрішнього та в’їзного туризму.


Звісно, аби рушати у закордонний вояж слід мати закордонний біометричний паспорт. Про можливість його оформлення у «Паспортному сервісі» знають чи не всі туроператори.
Утім, про нову послугу державного підприємства «Документ» – виїзне оформлення закордонних паспортів багато хто довідався саме на виставці.
Аби, про можливість замовити собі виїзне оформлення паспорта дізналося більше людей у павільйоні розмістили два спеціалізовані мікроавтобуси.
Інспектори не лише розповідають про начинку пересувної робочої станції на базі мікроавтобуса та процес оформлення закордонного паспорта, а й оформляють його усім охочим просто у виставковому центрі.
Ділова програма туристичної виставки, що триває 3 дні, складається із різноманітних семінарів і дискусій, присвячених найбільш важливим питанням туристичної галузі. «Паспортний сервіс» й туроператори домовилися розвивати свою співпрацю й активно використовувати у ній можливості виїзного оформлення закордонних біометричних паспортів.

Додаткова інформація

Пересувні робочі станції «Паспортного сервісу» на Міжнародній туристичній виставці UITT-2019 Україна – Подорожі та Туризм: 5.0/5 - 1 огляд

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності